Naš tim

Naš tim se trenutno sastoji od 2 ovlaštena arhitekta te 5 projektanta:

 

  • Valentina Fištrek, dipl. ing. arh.

    Direktor, Ovlaštena arhitektica

    valentina@cubus.hr - 091/3693-263
  • Karlo Fištrek, dipl. ing. arh.

    Projektant, Ovlašteni arhitekt

    karlo@cubus.hr - 091/7929-252
  • Duje Kovačević, mag. ing. arh.

    Projektant , Ovlašteni arhitekt

    duje@cubus.hr - 042/200-605
  • Kristijan Mojzeš mag. ing. aedif.

    Projektant, Ovlašteni inženjer građevinarstva

    kristijan@cubus.hr - 042/210-608
  • Zdravko Štuljan, mag. ing. arh.

    Projektant

    zdravko@cubus.hr - 042/200-605
  • Filip Novoselec

    Projektant pripravnik

    filip@cubus.hr - 042/210-608