Naš tim

Naš tim se trenutno sastoji od 3 ovlaštena arhitekta, 4 arhitekta suradnika, 1 ovlaštenog inženjera građevinarstva i 1 projektanta inženjera građevinarstva:

 

  • Valentina Fištrek, dipl. ing. arh.

    Direktor, Ovlaštena arhitektica

    valentina@cubus.hr - 091/3693-263
  • Karlo Fištrek, dipl. ing. arh.

    Projektant, Ovlašteni arhitekt

    karlo@cubus.hr - 091/7929-252
  • Duje Kovačević, mag. ing. arh.

    Projektant , Ovlašteni arhitekt

    duje@cubus.hr - 042/200-605
  • Kristijan Mojzeš mag. ing. aedif.

    Projektant, Ovlašteni inženjer građevinarstva

    kristijan@cubus.hr - 042/210-608
  • Zdravko Štuljan, mag. ing. arh.

    Projektant

    zdravko@cubus.hr - 042/200-605
  • Filip Novoselec

    Projektant pripravnik

    filip@cubus.hr - 042/210-608
  • Dajana Pejić, dipl. ing. arh.

    projektant pripravnik

    dajana@cubus.hr -
  • Dorotea Lovrenčić, mag. ing. aedif.

    projektant pripravnik

    dorotea@cubus.hr -